Zgnoić!!! I ch*j.

przez |

Tak. Zgnoić i ch*j. Tak krótko można opisać taktykę stosowaną na forum nieznane.pl

Było to kiedyś porządne forum… forum o zjawiskach paranormalnych, gdzie dyskutowali prawdziwi pasjonaci tej tematyki. Dyskusja stanowiła prawdziwą przyjemność tak dla mózgu, jak i dla duszy – nikt nikogo nie obrażał, nie wyzywał od psów, nie dawał warnów “za ch*j”, słowem – cud, miód i orzeszki.

Z czasem jednak poziom dyskusji na nieznane.pl zaczął spadać i tak powolutku spadał… było jednak jako tako znośnie. Ale do czasu.

Razu pewnego, gdzieś z rok z hakiem temu, ktoś na forum zapuścił plotkę – podobno miałem na profilu jakiejś laski na naszej-klasie walnąć smacznisty komentarz o “dawaniu dupy”, który to komentarz miał następnie zagrozić otrzymaniem przez panienkę tak zwanego kosza od jej chłopaka.

Sprawa została wyjaśniona, żadnego komentarza nie było (bo i po co miałbym komuś pisać takie pierdoły? mam ważniejsze i ciekawsze sprawy na głowie), wszystko niby było ok.

No właśnie, NIBY. Bo temat nigdynienapisanego komentarza natychmiast podchwycił pewien user zwany Synthetic. Wszyscy już temat zakończyli – a on z uporem maniaka ciągnął go nadal. Mocno mnie to zdziwiło, bo jeszcze niedawno prowadziliśmy normalne konwersacje, na poziomie, jak dorosły facet z dorosłym facetem. A tu wielka odmiana – wystarczyła zwykła plotka, którą Synthetic podchwycił po to, by prowadzić ze mną wojnę jak Kaczor z Tuskawką o dziadka w Wehrmachcie.

Widząc, że próby tłumaczenia Syntheticowi czegokolwiek przypominają rzucanie grochem o ścianę, zakończyłem dyskusję w temacie. Ze strony mojej i innych użytkowników temat “zdupczonego komentarza” był zakończony, ale Syntheticowi jak widać było mało, gdyż w dalszym ciągu chciał o tym pisać. Gdy w końcu w innym temacie zwróciłem mu uwagę, że jest zwykłym chamem, który niszczy reputację forum niezanne.pl, sformułował odpowiedź, którą mozna porównać do wrzasku rozwydrzonego małego drecha na osiedlu, krzyczącego bede se k*rwa gadał co se k*rwa bede chciał i ch*j mi k*rwa zrobisz!!! (Synthetic co prawda nie “pierd*lił k*rw ch*jami”, ale tak mniej więcej można opisać jego wypowiedzi pod moim adresem)

Widząc, co się dzieje, przestałem się udzielać na forum nieznane.pl, w dalszym ciągu jednak obserwowałem przebieg wydarzeń. Zauważyłem po jakimś czasie odpływ co lepiej wychowanych użytkowników przy jednoczesnej wzrastającej ilości rozwydrzonych neokidów. Za jakiś czas, w wyniku ogłoszonych wyborów, nowym administratorem został… nie kto inny, jak Synthetic właśnie. I to chyba przyczyniło się do ostatecznego upadku forum nieznane.pl, gdyż po jakimś czasie w ogóle przestali się nawet logować dwaj pozostali admini (!).

Co się stało później, było do przewidzenia – Synthetic zgromadził wokół siebie armię popleczników reprezentujących w większości podobnie jak on niski poziom wychowania.

Całkiem niedawno użytkownik devic założył temat pod tytułem “Straho, Ivellios… oraz inni” (Straho był kolejnym użytkownikiem, na którego Synthetic i jego świta najwyraźniej się uwzięli – bo jechali po nim jak po kundlu), w którym napisał:

Rozumiem, że w shoutboxie temat zginie w odmętach innych wypowiedzi aż w końcu nie będzie widoczny. Zatem czemu tutaj nie mieliby się użytkownicy udzielić? Myślę, że kwestia jest niezwykle ciekawa ze względu na (jakby nie patrzeć) pospolitą reakcję otoczenia. Jakkolwiek w przypadku Straho to, w pewnym sensie, potrafię zrozumieć zaszczyt zmieszania z błotem przez niektórych. Ale Ivellios? Co on takiego zrobił? Być może naraził się komuś i w efekcie potrzebna była odpowiednia reakcja? Zastanawiają mnie wasze odpowiedzi (o ile macie zamiar je w ogóle udzielić).

Odpowiedź Synthetica:

Taki temat jest… głupi? Zaraz się zlecą pieski Iv*****a (albo już się zleciały), czy też on sam i będzie niepotrzebna afera. Ja osobiście nie lubię obojga za to, że są porównywalnymi – nazywajmy rzeczy po imieniu – półgłówkami. Nie toleruję takich ludzi i tolerował nie będę. Ludzie GŁUPI, zachowujący się chamsko mają ode mnie mentalnego bana na “dzień dobry”, ale nikt nie zabroni mi się z nich śmiać 🙂

(taaak, mój nick trzeba było wyciąć!)

Yasashii napisał, co następuje:

Ja pozwolę sobie dodać że sam doświadczyłem niemiłych rzeczy od strony Ivelliosa i cieszę się że w końcu znalazłem jedyną chyba stronę o zjawiskach paranormalnych na której nie zapuścił on jeszcze swojego żurawia. Na innych stronach zawsze on jest i zawsze go wszyscy słuchają jak boga jakiegoś. Koleś stoi na czubku świata zjawisk paranormalnych. Dlaczego? bo na innych stronach rządzą durnie ot co.

Synthetic:

A na niektórych rządzi on sam, pamiętaj.
A “zapuszczać żurawia” to ja mu tu nie pozwolę, niech sobie siedzi w tych swoich pieleszach i pielęgnuje swój dziewiczy wąs, który niektórzy już widzieli

devic:

Cytat:
“Taki temat jest… głupi?”
Niby dlaczego? Zupełnie niepotrzebny?

Cytat:
“albo już się zleciały”
Nazywasz mnie “pieskiem”? Słodkie.

Cytat:
“są porównywalnymi – nazywajmy rzeczy po imieniu – półgłówkami.”
To niezbyt mi mówi dlaczego spotkali się oni z takim ‘odzewem’. Ja również mogę nazwać cię człowiekiem mądrym a i argumentów nie podać.

Cytat:
“ale nikt nie zabroni mi się z nich śmiać :)”
Oczywiście, to normalne i zrozumiałe. Raczej.

Cytat:
“Na innych stronach zawsze on jest i zawsze go wszyscy słuchają jak boga jakiegoś. Koleś stoi na czubku świata zjawisk paranormalnych.”
Osobiście nie zauważyłem by w jakikolwiek sposób się wywyższał, ale to też nie przeszkadza w tym by on rzeczywiście tak się zachowywał.
Generalnie ciekawi mnie właśnie Ivellios, cóż on takiego czyni, że na waszych ustach gości zwykle w parze z niepochlebnymi wyrażeniami.

666WalczaK666 dopisał coś o “generalnym przechowywaniu ich wszystkich w dupie”, Synthetic zaś zamknął temat, pisząc po raz kolejny o “pieskach Iv*****a” i kończąc krótkim I nie wracać mi, bo zbanuję.

Pisząc tą notkę bynajmniej nie mam zamiaru się mścić za temat, który jeszcze do niedawna gościł na nieznane.pl, chcę tylko ukazać, co się na tym forum dzieje. Dopóki nie rządził tam Synthetic, było w miarę ok, odkąd jednak przejął na forum władzę, stało się ono siedliskiem internetowej gównażerii najgorszego pokroju, której dewizą jest obrażać, obrażac i jeszcze raz obrażać, a wszelkie zasady i netykietę tam gdzie słońce nie sięga przechowywać. Można do tego dodać: my jesteśmy k*rwa elita, a wszystko inne to ch*j. Użytkownicy nieznane.pl uważają swoje forum za poważne – moim zdaniem nie mozna uznać za poważne forum, na którym wszyscy spamują ile wlezie, a admin, zamiast wprowadzić porządek, tylko spamerom wtóruje.

Nieznane.pl to przykład forum, które, oddane w nieodpowiednie ręce, stoczyło się na dno. Dno i kilometr mułu. Administratorzy innych for, zastanówcie się, zanim przyznacie komukolwiek uprawnienia administratorskie…

I tak zupełnie na koniec. Koffaniusi “nieznanopeelowicze”, skoro uważacie mnie za śmiecia, to dlaczego nagminnie kopiujecie na swój “serwis” i chwalicie sobie moje tłumaczenia i artykuły…? 😉

Jeden komentarz do „Zgnoić!!! I ch*j.

  1. Vampir

    To forum od jakiegoś czasu nie funkcjonuje:). Faktycznie, Ci co mają w sobie trochę więcej kultury i powagi już tam nie zaglądają.

Możliwość komentowania została wyłączona.