Ruszajta z radiem!

przez |

Tak, spełniam właśnie jedno z moich marzeń. Uruchamiam w Paranormalium radio internetowe. Oficjalna inauguracja – 7 sierpnia o dwudziestej. Można słuchać już teraz pod adresem radio.paranormalium.pl. Nawiązałem współpracę z kilkoma redakcjami, więc prócz audycji z Paranormalium na antenie lecą też m. in. Para-Radio i materiały przygotowane przez Infrę, jest też kilka relacji z “paranormalnych” eventów typu konferencja o roku 2013.

Co będzie na inauguracji w niedzielę? Na pewno jakieś przywitanie ze słuchaczami, na pewno trochę muzyki. Ale gwoździem programu będzie premiera najnowszego podcastu Paranormalium – tym razem audycja poświęcona EVP.

Będzie to druga w historii serwisu audycja zawierająca wstawki aktorskie z udziałem aktorki na codzień niezwiązanej z Paranormalium. Julita Lachowska (grała jednym z podcastów rolę Anneliese Michel) wcieliła się tym razem w rolę badaczki EVP, której nagrany na taśmie głos ducha przekaże niezbyt ciekawą wiadomość… ale jaką, nie będę ujawniał, kto posłucha w niedzielę ten się dowie 🙂

Poza tym, standardowo – ja i Hubert zaprezentujemy trochę wiedzy o tematyce EVP. Prócz tego, w przerwach, będę robił wejścia na żywo i czytał najciekawsze komentarze nadesłane przez czytelników (będzie możliwość wysyłać wiadomości podczas audycji na żywo).

No, to tyle dzisiaj mojego pisania. Wracam do przygotowywania audycji – lwia część jest już gotowa, ale jeszcze troszkę roboty czeka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *