Skuteczny sposób na pedofili

przez |

1780662_10202669114070670_6571362423007471382_n

Taki oto ciekawy obrazek wypatrzyłem chwilę temu na jednej z grup na Facebooku. Jeśli wierzyć opisowi, zdjęcie zostało wykonane gdzieś w Ameryce Południowej i przedstawia mozolny proces wymierzania kary pedofilowi gwałcącemu dzieci.

I tak sobie pomyślałem – może to rzeczywiście najskuteczniejszy sposób walki z takimi odszczepieńcami? Nie, nie kulka w łeb. Za mało kul, zbyt wielu pedofilów. Noże lepsze. Dlaczego?

Przede wszystkim, nóż można użyć wielokrotnie. Wbijesz ostrze w jednego pedofila, gwałciciela czy jakiegoś innego zboczeńca, a gdy to nieskończenie tępe stworzenie pseudoludzkie raczy wreszcie zdechnąć w męczarniach, możesz wyjąć nóż i załatwić nim kolejnego odszczepieńca.

Proces ubijania niejadalnej ludzkiej świni można przeprowadzić publicznie, ku przestrodze dla innych jemu podobnych.

No i jeszcze jeden aspekt – kula, wszedłszy w twór głowopodobny, spowoduje prawie natychmiastową śmierć sprawcy przestępstwa. Z nożami w ciele zaś, zanim zdechnie, pseudoludzkie człekokształtne gówno może zacznie przez chwilę chociaż żałować tego, co zrobiło.

I nie, że niehumanitarne, że obrona życia, itd. Nie. Ludzi krzywdzących i niszczących psychicznie innych ludzi powinno się karać z najwyższą stanowczością. A kara powinna być możliwie najdłuższa i jak najbardziej bolesna.