Sęk vs pisowskie trolle na fanpejdżu TVP z furgonetką w tle

przez |

TVP Info na swoim fanpejdżu wrzuciło niedawno artykuł o “skandalicznym” ataku na ciężarówkę rozpowszechniającą kłamstwa na temat osób nieheteroseksualnych. Wiecie, elgjebete = pedofilia, uczenie przedszkolaków masturbacji i takie tam. Sługusy Kurskiego stwierdziły, że to skandal, że ktoś w ogóle ośmielił się tknąć taką zajebistą ciężarówkę, a kierowca słusznie zrobił pewnej pani uprzejme i serdeczne psik-psik po twarzy gazem pieprzowym.

Komentarze? Lewaczka pierdolona, dobrze jej tak, trza było siedzieć w domu, schować się pod kołdrę i nie wychodzić.

Wlazłżem zatem między wrony, a że nie lubię krakać jak i one, to wyraziłem aprobatę dla “uszkadzania” furgonetek propagujących ewidentne kłamstwa i po prostu szkalujących Bogu ducha winnych ludzi.
Poskutkowało to oczywiście całą serią wyzwisk pod moim adresem – ty kurwo, ty chuju, ty lewaku, śmieciu, taki siaki sraki i owaki… PPPP (prawdziwie pierdolnięci polscy “patrioci”, w dużej części prawdopodobnie zwykłe opłacone internetowe prostytutki w postaci pisowskich trolli) dostali nieprzeciętnego bóldupczaka.

Bóldupczak musiał przybrać na sile, gdy komentarze niektórych delikwentów, przeze mnie zaraportowane za nękanie, poczęły jeden po drugim znikać. Ogółem powiadomień o skasowanych komentarzach PPPP dostałem kilkadziesiąt, więc ban się musiał ścielić gęsto.

Zabawne jest przy tym to, co Facebook zrobił z moim komentarzem, a dokładnie – podany powód usunięcia: “koordynowanie aktów przemocy i promowanie przestępstw” ? Normalnie facebookowy terrorysta-ekstremista ?

PPPP musieli się ostro wpienić i zorganizować skoordynowaną akcję zgłaszania komentarza jakiegoś Sęka…